Güvenlik ve Gizlilik - Led Lamba ve Panel Armatür Fiyatları- Led Market
Usin Pazarlama kişisel bilgilerinizi (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa/kişiye vermez, paylaşmaz ve kullandırtmaz.

Ziyaretçiden alınan bilgiler sadece ziyaretçinin yararına olacak şekilde (ilgili yayın çıktığında haber verme, indirim ve kampanyalar hakkında bilgilendirme şeklinde) ve sadece Toptan Fiyatlar Sitesi Tarafından kullanılır.

Usin Pazarlama internet üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (SSL) sahiptir. 

Usin Pazarlama müşterilerinin kredi kartı bilgilerini asla kayıt altına almaz, e-posta yoluyla istemez ve sadece sipariş alım sırasında Sayısal Sertifika güvenliği altında banka ile sorgulamak için kullanır.

Ziyaretçi veya müşteri, üyelik ile ilgili işlemlerinin iptali için info@usin.site adresi ile temasa geçerek bu tür işlemlerini yerine getirebilir.

Usin Pazarlama üyelikten çıkan ziyaretçilerinin ve müşterilerinin bütün özel bilgilerini sistemlerinden çıkartmayı taahhüt eder.